Ne vždy musí být všechno dokonalé. Ale naše obydlí smí být dokonalé, zásluhou přenesení naší představy do skutečnosti.

Posted on 22/06/2018 4:57am

Světové kultury se započínají mezi sebou promíchávat. Vypůjčujeme si různé motivy a náměty k vytvoření nových, ojedinělých možností něčeho docílit od našich kolegů, tak rovněž jak oni od nás. Poté co si budujeme bydlení, také chceme, aby bylo ojedinělé. Na zdi používáme všelijaké malby, fototapety abstraktní, mísíme barvy. Také si do obydlí sháníme zvířátka.

Fototapety ABSTRAKTNÍ
Source: http://www.sxc.hu/
Rádi tancujeme, a tak si necháváme zapojit rádio, aby nám hrála v pozadí muzika. Fototapety orientální jsou některou z možností jak si perfektně vybavit a upravit vlastní obydlí. Ne jenže nám to zpestří život. Ale najisto hosté z toho budou zaujatí a nám to přidá sílu do utváření následujících ojedinělých návrhů. Každý pokoj v našem obydlí smíme být utvořený jinak. Ale, z druhého pohledu si může zvolit téma, jaké nás bude doprovázet veškerým projektováním všelijakých drobnůstek v našem obydlí. Kdybychom chtěli téma týkající se Orientu, smíme užít i květiny či dekorace z toho krásného kraje do vlastní zahrádky: originální abstraktní fototapety. V místnostech si může nalepit fototapety orientální a rovněž fototapety abstraktní, ze kterých může udělat obraz východního tance. Na kolaudaci může udělat stravu podlevýchodního receptu, aby se naší přátele ještě více pociťovali jako na východě. Nechme naší fantazii navrhnout dokonalý obraz toho, co se v nás skrývá. Pokud nesníme užívat fototapety, smíme využít různorodé odstíny barev, se kterými vymalujeme vlastní zeď.fototapety orientální
Source: pixabay.com
Smí to být konkrétní malba, popřípadě i abstraktní, u jakých si každý bude smět sám domyslet, co tím autor chtěl říci. Je spoustu dobrých nápadů. Jen je musíme utvářet a nenechávat je schované pod pokličkou, kde nic nesvedou. Učme se plnit vlastní sny. Vytvořme to, co sníme vytvořit, teď a ne na později, aby nebylo hodně pozdě. Vlastní obydlí, je místem, kde býváme nejvíce času. A tak musí být útulný a my sami se v něm smíme mile cítit. Toho dosáhneme, když budeme plnit své přání - .
.

Tags: pokoj, motivy, ozdobíme, nápadů