Nutné zařízení pro věřejný záchod v hypermarketu, škole a dalších místech

Posted on 23/11/2015 4:22pm

Věřejné záchody jsou místa, která musejí dávat svým zákazníkům možnost bezproblémového držení hygieny a komfort. V obchodní galerie, škole, hostelu, nebo konferenčním a sportovním centru a dalších místech, ve kterých lide traví alespoň několik hodin, praktický a krásný záchod je celková nezbytnost. Z tohoto důvodu aby získání čistého a komfortního věřejného místa bylo úspěšné, samozřejmě nejlépe uvidět různorodé typy vybavení věřejných záchodů a vybrat pouze to nejkvalitnější.

WC
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
V současné době, když rodiče jsou velmi aktivní, ve záchodech místech nemůžou chybět dětské přebalováky – díky nim rodiče můžou v klidu a bez špinění změnit plenky nemluvně. Přebalováky ve věřejných toaletách většinou mají tvar praktického pultu s polštářem anebo nylonovým pasem, díky kterému zároveň nemluvně a rodiče mají plný komfort.

Občas dětské přebalováky jsou rozkladací; je to skvělý a snadný nápad na šetření prostorem, ale potřebná je potom aspoň krátká instrukce používání a lehký mechanismus rozkladaní, aby rovněž únavená osoba mohla bezproblémově změnit plenky. Určitě vážná je i trvanlivost a jednoduché čistění dětského přebalováku. Velmi často zákazníci potřebují i výhody pro postížené osoby – například odborné držáky.

vysoušeč rukou
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Kromě vybavení pro rodiče ve věřejných záchodech potřebné budou dobré dlaždice, světlé osvětlení, dávkovače tekutého mýdla, zásobníky toaletního papíru a osouseče ruk. Samozřejmě v žádné věřejné toaletě nemůže nikdy chybět mýdlo, čistá voda, a dobře fungující sanitární přístroje. Díky dávkováčům zároveň majitel věřejného záchodu a zákazníci získají několik výhod – množství mýdla je šetřené, použivatelé mají je v pohodlné formě tekutiny buď už kompletní pěny, jsou jistí, že mýdlo je čisté (není zašpiněné rukami jiných lidí). Samozřejmě dávkovače nemusejí obsahovat mýdlo, ale také třeba připravky pro dezinfekci ruk, potřebné v nemocnicích a některých veterinárních ordinacích. Používání dávkováčů je také rychlejší.

V ohledu parametrů a designu dávkováčů nebo umývadel výběr nabídek je dost široký, aby každý kdo staví věřejný záchod mohl najít něco nejvhodnějšího. V dnešní době stojí to za to, pamatovat, že moc zajímavých typů vybavení věřejných záchodů se nachází v odborních a slavných obchodech, kterých nabídky a ceny jsou často dostupné na internetu – je to ve velkém měřitku dobrý zdroj informací o toaletních výrobkách.

Tags: komfort, ceny, zákazníkům