Odjakživa jsme milovali lepit samolepky všude možně po domě

Posted on 05/02/2018 4:21pm

Když jsme byli dětmi, kupovali jsme nálepky, a když je nebylo kde nalepit, tak jsme je lepili na dveře popřípadě různorodý nábytek. Po této práci, naše skříně, možná též zdi, dostaly co proto a chtělo by je opravit.


Dva tipy jak toto zrenovovat. /


Dětské pokoje jsou zaplněné hraček a všemožných dětských předmětů. Pokud se nám již podařilo samolepky odstranit ze stěny, eventuálně umýt počmárané zdi, pak je musíme jakýmsi způsobem obnovit. Na zdi se dokonalé hodí dětské fototapety - vypadat Demural. Jsou to tapety přeplněné dětskými světy. Spousta princezen, barbín, zvířátek a ostatních postaviček. Tapety jsou převážně vyměnitelné, to znamená, že by až tak nepřekážela jakási jiná nálepka, jistěže by tam i ladila. Dětské fototapety se perfektně hodí do celého dětského pokoje, eventuálně třeba pouze na jednu stěnu. Nemusí být vytapetovaný celý prostor. /


dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské malby a nálepky se též smí objevovat na dveřích v domě. Je úplně jednoduchý recept jak se od toho osvobodit. Samolepící tapety na dveře hezkým způsobem přikryjí nedostatky, jaké si tam nepřejeme mít. Hezký obrázek na tapetě smí zkrášlit náš pokoj - další četba. Dokonce na samolepící tapety na dveře si smíme pořídit stejný vzorek našich původních dveří a nikdo nerozpozná odlišnost. Tyto tapety smíme užít na kterékoliv dveře v domácnosti. Navíc i na kuchyňskou linku. Tímto stylem smíme zpestřit naší už zastaralou a mnoholetou kuchyní.


Jenom musíme fototapetu zakoupit a přilepit na dveře, jak prosté. /


Nádhera spočívá v uměních naších srdcí a také tam, kde jsme kreativní. Použijme proto, to co vlastníme uvnitř sebe.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet