Všechno nejlepší pro naše děti. Přítomnost tvoří budoucnost.

Posted on 10/04/2019 7:29am

Všechny děti většinou běhají tam, kde je to možné. Rády dovádějí, hrají si a velmi se smějí. Milujeme je pro to, kým jsou. /


Chceme být dobrými rodiči pro své ratolesti. Nepřejeme si, aby se jím cosi přihodilo, ale si přejeme, ať jím všechno vzchází.


motyw
Author: DA
Při tvoření dětského pokoje, nebo místnosti, také na ně myslíme. V myšlenkách se nám ukazuje vše o nich. Myslíme na to, kde všude jsme s nimi byli, kde rády skotačí, co mají rády eventuálně o čem nejraději mluví. Nejlepší by pro nás bylo, abychom to všechno nějakým způsobem uměli z myšlenek přendat do reality. Je to eventuální. Pokud si ujasníme úkol své činnosti, a neustále nad ním budeme rozjímat, tak předměty, které k tomu jsou potřebné, se k nám sblíží bez naší pomoci. V dětském koutku by se měly objevovat jakési hračky, skříně, dětské fototapety, obrazy na zeď a jiné nezbytné věci- přečtěte si další informace. Jestliže se stěhujeme, budujeme nový domek, nemusíme všechno vyhazovat. Použitelné předměty můžeme obnovit a zase využít, například jako ozdobu popřípadě na jakýsi jiný způsob, než k čemu je to ustanovené. U dětí je příjemné to, jež si není nutno lámat hlavu s tím, že se jím nebude něco líbit. Dětem se zamlouvá vše a především překvapení. Pokud na stěny nalepíme dětské fototapety s jejími oblíbenými barvami a k tomu ještě zavěsíme obrazy na zeď s figurkami z filmu, které milují, najisto z pokoje tak rychle neodejdou- poslední článek. Dětské fototapety smíme si pořídit přímo v obchodě k tomu stanovenému nebo si můžeme udělat svůj vlastní potisk. Je to trendy, jelikož není s tím moc práce, jako při malování. Stačí jenom nalepit a je uděláno, není třeba si s tím tvořit bezmála nějakou obavu. Naším ratolestem smíme udělat dokonce různě neotřelé průlezky. K tomu smíme použít poschoďovou postel, do jaké se bude muset vylézt, na zdi zavěsit opičí hodiny, u kterých ocas poslouží jako kyvadlo, s pomocí kterého hodiny fungují. Jiným nápadem může být mořský svět.


Zakoupit vodní postel, zásluhou jaké se ratolest, ještě více pocítí jako na mořské hladině. /


Nejsme povinní mít nějakou fantazii, abychom dokonale vyzdobili dětský pokoj. Postačí, jak si budeme všímat zájmu svých děti a přemístíme to do reality.

Tags: dom, obraz, tapety, moc, pomoc