Žít úspěšně, s provedeným cílem a bez zábran.

Posted on 21/06/2018 3:13pm

Zdá se to nedosažitelné, aby člověk existoval bez překážek a současně s pocitem uskutečnění. Líbí se nám osoby, jací si jdou za vlastním úkolem. Přejeme si je následovat, avšak někdy nám to nevychází
.
dům
Author: Eesti.pl
Source: http://www.flickr.com
Fotbalisté ve svých klubech uplatňují fototapety sport. Mnohdy na nich jsou znázornění špičkoví fotbalisté- demural. Ti by měli motivovat sportovce k lepším provedením v konkrétním sportu. Kromě toho, si smíme také vyvěsit originální 3D tapety, jaké nám budou nejmenším způsobem poukazovat, jak konkrétní sportovec sportoval. Tyto fototapety sport si smíme nalepit i u nás v bytě. Nebude nás to inspirovat jenom k aktivnímu cvičení, ale ještě nám to usnadni navýšit své přání a směřovat za nimi. Stává se, že si určíme nějaký cíl, ale už ho nevyplníme. Může to být z toho důvodu, že je na nás moc velký, zabírá to více času, ke kterému nám síly pak už nestačí.


Může to být též tím, že s konkrétním cílem nežijeme. Nemyslíme na něj, nesnažíme se ho zrealizovat. Pokud si přejeme cosi, musíme to držet stále před očima. Jestliže si do svého pokoje necháme pověsit 3D tapety k tomu, se sportovci, kteří cosi vybudovali, bude nás to motivovat k tomu, nekapitulovat, nýbrž přibližovat se k dokončení úkolu- moderni 3d tapety. Pokud si zařizujeme svůj dům, můžeme mít určený motiv, jak by měl vyhlížet. Čím více se zařizování domu sbližuje, tím více si uvědomujeme všechny drobnosti. Vidíme, jak by měla vypadat společenská místnost, chodba a zbylé místnosti. Začínáme kupovat barvy, různorodé ozdoby, aby čím jak nejrychleji, náš nový dům, mohl být dodělaný.


Jedná věc je si přát cosi utvořit a jiná věc je schopnost o tom snít, a pak to utvořit ve skutečnosti. Jestliže zařizujeme domek, smíme si udělat též novou zahradu. Dát do ní kamínky, udělat si skalku. Dát tam, co milujeme. Vnitřek, přibližně jak vnějšek smí byt příjemný, k přebývání a tvoření dalších nových nápadu.


Přínosným cílem, který si člověk utváří, je chtít, aby i on mohl být v budoucnu na fototapetě jako motivace pro ostatní lidi. Tak nás to ještě znovu bude inspirovat ke konkrétním činům. /

Sport a další fyzické aktivity nám pomáhají se koncentrovat na předmětech, jaké chceme dosáhnout.

Tags: dom, pokoje, fototapety, tapety, moc